0
 تومان
0
ورود یا ثبت نام
درباره رباتیک مبتکران
11,709 بازدید
دوشنبه ۱۷ دي ماه ۱۳۹۷
اندازه قلم :
فروشگاه اینترنتی تبریز ربات
با نگاهی به تاریخ رباتیک کشور‌‌ می‌توان اوج گرفتن این علم را به سالهای 1382 ارتباط داد که پروفسور کارو لوکاس قوکاسیان که امروزه به عنوان پدر علم رباتیک از ایشان یاد‌‌ می‌شود با تلاشهای بسیار استارت مسابقاتی از جمله موشهای هوشمند را زده و باعث ایجاد شوق رباتیک در جوانان کشور شد.
پس از شکوفا شدن دوران رباتیک در ایران اگر به تاریخ رباتیک این میهن عزیزمان نظری بیافکنیم خواهیم دید که تیم رباتیک ایلدیرم (YILDIRIM) جزو معدود پرافتخارترین تیم های رباتیک خطه آذربایجان که آن همانند گوهری در آسمان افتخارات آن میدرخشد در سال 84 پس از گذراندن مراحل جذب نفرات متخصص توسط جوانان این خطه راه اندازی شد. جوانان این تیم بعد از شرکت در مسابقات و المپیادهای فراوان رباتیک در کل کشور و کسب تجارب و مقامهای ارزشمند در علم رباتیک و مکاترونیک و همچنین با توجه به کمبود منابع درست و معتبر جهت تهیه قطعات رباتیک و کسب آگاهی از علم این رشته نو بنیان بر آن شدند تا با تاسیس شرکت مبتکران نسبت به پوشش این کمبود اقدام نمایند.

شرکت مبتکران از سال 90 با هدف ایجاد یک محیط سالم و پویا برای ارتقای سطح دانش و توانمندی های دانش آموزان و دانشجویان پا بر عرصه وجود نهاد. این شرکت که توسط جوانان خلاق و پرتلاش بنیان نهاده شد، دارای شناسنامه وزین و با ارزشی در عرصه رباتیک و مکاترونیک این مرز و بوم است و با طراحی و تولید بسته های آموزشی رباتیک در سطوح مختلف و ارایه پشتیبانی مداوم در تامین قطعات گام بلندی را در ارتقا و تامین این قطعات بر داشته است. شرکت مبتکران که با جوانان این خطه قهرمان پرور تاسیس شده دارای آرمان‌ها و اهداف بلند پایه‌ای میباشد از قبیل:
  1. ارتقای سطح علمی رباتیک دانش آموزی و دانشجویی
  2. تامین قطعات صحیح و استاندارد رباتیک
  3.  انتقال تجربیات مدیران این شرکت در راستای افزایش آگاهی افراد مبتدی در این رشته شاید مهمترین برتری این شرکت نسبت به سایر شرکت‌ها در این باشد که آرمان و سرلوحه اش بر انتقال علم رباتیک بر اساس اصول و پایه و مهمتر بر اساس تجربه کسب شده مدیران این شرکت در این علم میباشد که راهگشای بسیاری از مشکلات و ناآگاهی های آن است.
  4. تولید بسته های آموزشی استاندارد دانش آموزی و دانشجویی
هم اکنون مفتخریم در این برهه زمانی با افتخار به پشت سر نگریسته و نسبت به گام هایی که برداشتیم با افتخار اعلام کنیم در انجام این ماموریت نسبت به تلاشمان سربلندیم.
مبتکران 7 روز هفته و 24 ساعته پاسخگوی شماست.
041-35576982
info@tabrizrobot.ir
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی تبریز ربات‌‌ می‌باشد
logo-samandehi
فروشگاه اینترنتی تبریز ربات
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
عضویت در سایت
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
ورود
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
  پشتیبانی آنلاین
فروشگاه مبتکران آذر ذهن04135576982tabrizrobot.irtabrizrobot.ir - فشذقهظقخذخف.هق - صصص.فشذقهظقخذخف.هق